Які бувають верхні полиці у потязі

Обираючи квиток на верхній ярус у вагоні, слід знати про особливості такої подорожі. В деяких випадках краще відкласти поїздку або обрати нижню полицю.

Особливості верхніх полиць

Пропонує укрзалізниця купити квитки на будь-який потяг і ярус. Але часто бажане місце вже зайняте, тому доводиться обирати варіант з вільних полиць. Перш ніж замовляти квиток на верхній ярус, варто враховувати:

  • ширину (в середньому вона становить від 56 до 60 сантиметрів);
  • вагу, яку може витримувати полиця (зазвичай це 300 кг, тому навіть огрядна людина може подорожувати на верхній полиці, але при цьому варто продумати, як пасажир з надмірною вагою туди потрапить);
  • довжину (деякі полиці в плацкарті 170 см, оскільки обмежені перегородками).

Пасажиру високого зросту варто брати квиток на полиці у вагоні, а людям, що мають зайві кілограми, подорожувати на верхніх полицях купе. Там передбачені спеціальні драбинки. Ними значно легше підніматися і спускатися.

За правилами пасажир, що придбав квиток на верхню полицю, має знаходитися на своєму місці увесь час подорожі. Можна ввічливо попросити сусідів на деякий час надати місце біля столика, щоб пообідати. При відмові варто звертатися до провідника, який має знайти альтернативу, щоб пасажир зміг поїсти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.