Лікарі розповіли, які продукти допоможуть розширити судини

13398bd809f9e303bcea515752045889

Висoкий крoв’яний тиск, aбo гіпeртoнія, є oдними з нaйбільш пoширeниx прoблeм зі здoрoв’ям у світі. За оцінками, близько 40 відсотків людей старше середнього віку страждають від високого кров’яного тиску. Ось чому особливо важливо вести спосіб життя, який протистоїть цій потенційно смертельній хворобі.

Експерти розповіли сайту МедікФорум, що одним із способів боротьби з гіпертонією є поліпшення харчування і включення в щоденні меню продуктів і напоїв, які надають судинорозширюючу   дію. Люди, які страждають від високого кров’яного тиску, повинні вживати свіжий шпинат, банани, злаки і т. Д.

Продукти, які, як було показано, знижують кров’яний тиск, — це варені боби, а також інші зернові бобові. Вони є відмінним джерелом вітамінів групи В, а також вітамінами А і D.

Справжній лідер серед продуктів — це картопля, який містить велику кількість вітамінів і крохмалю. Крохмаль впливає на еластичність системи кровообігу і допомагає кровоносним судинам очищатися і запобігати утворенню тромбу.

Гіпертензивні засоби повинні включати банани, які, крім крохмалю, також містять велику кількість калію. Вони мають здатність активувати обмінні процеси і очищати кров від накопичених жирових відкладень.

До групи продуктів і напоїв, які мають судинорозширювальну дію, включені всі зелені листові овочі та свіже молоко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.