Коли людина перестає контролювати себе та потрапляє у залежність від шкідливих речовин або звичок, то потрібне втручання лікарів. Щоб отримати допомогу, варто звернутися до спеціалізованих центрів.
«Медікон»: центр лікування та реабілітації
Сучасний медичний заклад Медікон Вінниця спеціалізується на допомозі пацієнтам, які надмірно вживають алкогольні напої, приймають наркотичні речовини або мають залежність від азартних ігор.
У центрі лікування та реабілітації працюють досвідчені фахівці, які використовують сучасні методи подолання залежностей та гарантують позитивний результат. Максимально ефективним лікування буде на перших стадіях, коли пацієнт усвідомлює необхідність проходження усіх процедур та реабілітаційних заходів.
Допомога тим, хто приймає наркотики
Важкі стани, що обумовлені тривалим прийняттям наркотичних речовин, погано піддаються лікуванню. Але у «Медіконі» нікому не відмовляють у допомозі, оскільки кожен пацієнт має шанс подолати згубну залежність. Важливим є усвідомлення проблеми та максимальне бажання її позбутися.
Фахівці закладу успішно лікують стани, викликані зловживанням метадону, героїну, рослинних та інших наркотиків.
Сучасне лікування алкоголізму
Напої, що містять алкоголь, не заборонені у нашій державі. Помірне їх вживання не може нашкодити організму, але досить часто люди не помічають, як стають залежними від келиха вина чи регулярних посиденьок за пляшкою горілки. В цьому випадку страждає не лише залежний, а і його родина, руйнується кар’єра, плани, соціальні зв’язки. Щоб допомогти таким хворим, розроблена програма, що передбачає 12 дієвих кроків та розрахована на шість місяців.
Статистика свідчить, що кожного року понад 50 тис. громадян України гинуть від алкогольної залежності. Своєчасне втручання спеціалістів допоможе подолати цю хворобу.
Ігроманія: риса характеру чи згубна звичка
Навіть культурна та освічена людина може стати жертвою азартних ігор. Проблема перетворюється на катастрофу, коли гравець себе не контролює.
Залежність від гри – це не звичка чи риса характеру. По допомогу варто звертатися, коли спостерігаються наступні симптоми:
- постійна дратівливість, несприйняття конструктивної критики;
- апатія чи агресивна реакція;
- втрата інтересу до улюбленої справи, постійні сварки з родиною;
- бажання швидко відігратися за будь-яких умов тощо.